Hakkımızda

Hakkımızda ve burada yaptığımız Bursa Kültür Market projesiyle ile alakalı daha fazla bilgi edinin.

Misyonumuz

Bursa Kültür-Sanat Ürünleri ve Turizm Ticaret A.Ş. kültür, sanat ve turizm ile ilgili hizmet ve ürünlerin seçkin örneklerini halka hizmet ilkesiyle Bursalılar ile buluşturmak, Bursa’nın tarihi, kültürel ve turistik zenginliğini tüm dünyaya tanıtmak ve Bursa’yı ulusal ve uluslararası kültür, sanat ve turizm platformunun önemli merkezlerinden biri haline getirmek amacıyla kurulmuştur.

Vizyonumuz
Halka hizmet anlayışının yanında kurumsal ve sürdürülebilir yapısı ile de alanında lider bir şirket olarak dünya standartlarında ürün ve hizmetler sunmak ve böylece Bursa’yı ulusal ve uluslararası alandaki kültür, sanat ve turizm kentleri arasında ön sıralara taşımak.

Faaliyet Alanımız

Bursa Kültür-Sanat Ürünleri ve Turizm Ticaret A.Ş. 2005 yılında, Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin bünyesinde, her türlü kültür-sanat ürün ve hizmetleri ile reklâm ve tanıtım hizmetlerini ve turizm faaliyetlerini yerine getirmek için gerekli çalışmaları yapmak, yaptırmak, tesis kurmak, kurdurmak, işletmek, işlettirmek amaçlarıyla kurulmuştur.

Yürüttüğümüz faaliyetlerden başlıcaları şunlardır:

  • Yurt içinde ve yurt dışında görsel sanatlar, dinleti sanatları ile edebiyata, kültüre ve özellikle Bursa’ya ilişkin her türlü sanatsal, kültürel ve entellektüel etkinliklerde bulunmak
  • Reklam ve tanıtım hizmetleri vermek; film, afiş, broşür, vs. tanıtım malzemeleri üretmek ve satmak.
  • Yurtiçi ve yurtdışında turizm hizmeti verme amaçlı faaliyetlerde bulunmak, seyahat düzenlemek, hediyelik eşya üretim ve ticareti yapmak.
  • Kültür, sanat, bilim ve teknoloji müze ve merkezleri, ofisleri ve atölyeleri açmak ve işletmek, işlettirmek.
  • Türkçe ve yabancı dildeki basılı, sözlü ve sözsüz, görsel ve gösteri niteliğindeki tüm kültür ve sanat eserlerinin üretimini, alımını, satımını, yayımını, basımını, çoğaltımını ve dağıtımını yapmak ve yaptırmak. Yayınlarının yurtiçinde ve yurtdışında dağıtımını ve ticaretini yapmak.
  • Alanıyla ilgili ulusal ve uluslararası organizasyonlar, birlikler, vakıflar, vs. oluşturmak ve bunlara üye olmak.

Kategori : Tümü

Ürün/Mağaza Arama Sonuçları